Lista aktualności Lista aktualności

Aktywności typu bushcraft i surwiwal na terenie Nadleśnictwa Żmigród

Bushcraft i surwiwal na terenie LKP Lasy Doliny Baryczy- Nadleśnictwo Żmigród

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować o tym, że od dziś tj. od 21 listopada 2019 na terenie Nadleśnictwa Żmigród mogą Państwo skorzystać z udostępnionego zarządzeniem nr 40/2019 Nadleśniczego Nadleśnictwa Żmigród, wprowadzonym w życie na podstawie Decyzji nr 155 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 21 października br., terenu leśnego na którym można całkowicie bezpłatnie prowadzić aktywny wypoczynek uprawiając bushcraft lub surwiwal. 

W całej Polsce miejsc tego typu wyznaczono 43 a ich lokalizację odnajdziesz korzystając z mapy Banku Danych o Lasach (BDL) na stronie: https://www.bdl.lasy.gov.pl/portal/mapy . Szczegółowe dane o samym projekcie zamieszczone są na stronie głownej Lasów Państwowych w zakładce turystyka (dla ułatwienia podajemy link ze ścieżką dojścia: http://www.lasy.gov.pl/pl/turystyka/pilotaz-bushcraft-i-survival ), Pilotaż bushcraft i surwiwal.

Szczegółowe warunki skorzystania z pilotażowego obszaru wyznaczonego do uprawiania bushcraftu i surwiwalu na terenie Nadleśnictwa Żmigród zawiera Regulamin korzystania z obszarów pilotażowych, który stanowi integralną cześć ww. zarządzenia.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety http://personal.ewaluacja.eu/index.php/364718?lang=pl oraz zapoznania się z treścią dokumentów w załączeniu.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z:

Małgorzata Zawadzka
spec. SL ds. edukacji leśnej

tel.: +48 664 921 964

e-mail: malgorzata.zawadzka@wroclaw.lasy.gov.pl

lub

Anna Zelenay

St. Spec. SL ds. LKP

tel.: +48 664 922 213

e-mail: anna.zelenay@wroclaw.lasy.gov.pl