Wydawca treści Wydawca treści

Oferta edukacyjna

Edukacja ekologiczna i przyrodniczo- leśna to jedno z najważniejszych zadań leśnych kompleksów promocyjnych. Zależy nam żebyście idąc do lasu mieli świadomość że jest on również Waszą własnością i jako taką go traktowali. My ze swej strony postaramy się sprostać roli przewodników. Spróbujemy przekazać Wam naszą wiedzę i doświadczenie jak najlepiej potrafimy organizując dla Państwa:

·       Zajęcia terenowe,

·       Pogadanki, prelekcje,

·       Warsztaty przyrodnicze, plastyczne, fotograficzne,

·       Konkursy,

·       Akcje tematyczne,

.       Eventy plenerowe.

"Środowisko nie prosi nas o zachowanie go dla niego, ale dla naszych przyszłych pokoleń" Mohith Agadi

Uczestnicy naszych zajęć to głównie dzieci i młodzież szkolna wszystkich grup wiekowych. Odwiedzają nas również grupy zorganizowane osób dorosłych z różnych grup zainteresowań, zakładów pracy, uniwersytetów trzeciego wieku, klubów seniora czy kół PTTK.

Wszystkich chętnie witamy i staramy się  zorganizować ciekawe zajęcia, w zależności od Państwa potrzeb i propozycji.

Większość zajęć prowadzimy w Centrum Edukacji Ekologiczej Leśnego Kompleksu Promocyjnego Lasy Doliny Baryczy oraz na terenie Nadleśnictwa ale równie chętnie korzystamy z zaproszeń żeby poprowadzić zajęcia  u Was.

Zajęcia prowadzimy bezpłatnie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcą odwiedzić Dolinę Baryczy do skorzystania z naszej oferty .

Poniżej umieściliśmy Regulamin uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez nas wraz z kartą zgłoszenia na zajęcia, jeśli macie Państwo ochotę spotkać się z nami prosimy o jej wypełnienie i odesłanie na wskazany w karcie adres. Dzięki temu łatwiej nam będzie zaplanować spotkanie. 

Jeśli jeszcze Państwo nie są zdecydowani lub chcecie uzyskać więcej informacji odnośnie wolnych terminów na spotkanie, zadzwońcie pod numer +48 664 921 964 lub +48 664 922 213, a nasi edukatorzy przyrodniczo - leśni udzielą wszelkich niezbędnych informacji.